Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
28. apr
10:00
Lundergård IU
Skibsby-Højene IF
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 187
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Team Horne-Hirtshals
Sindal IF
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 187
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Lundergård IU
Brønderslev IF
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 180
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:00
Biersted/Nørhalne
Skibsby-Højene IF
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 180
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:30
Brønderslev IF
Hjørring IF
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 180
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:30
Skibsby-Højene IF
Aabybro IF
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 180
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:30
Sindal IF
Lundergård IU
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 187
|
|||||||||||||||||||
28. apr
10:30
Skibsby-Højene IF
Team Horne-Hirtshals
U8 Drenge C/Beg. (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 187
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Lundergård IU
Frederikshavn fI
U11 Drenge A2 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 76
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Hjørring IF
Biersted/Nørhalne
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 180
|
|||||||||||||||||||
28. apr
11:00
Aabybro IF
Lundergård IU
U8 Drenge B (16) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 180
|
|||||||||||||||||||
29. apr
19:00
Lundergård IU (2)
Tårs/Ugilt IF (2)
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
30. apr
17:30
Lundergård IU
Skibsby-Højene IF (1)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Tirsdag/Forår 2024 Pulje 230
|
|||||||||||||||||||
30. apr
17:30
HB/GVL
Skibsby-Højene IF (2)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Tirsdag/Forår 2024 Pulje 230
|
|||||||||||||||||||
30. apr
17:45
Skibsby-Højene IF (2)
Lundergård IU
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Tirsdag/Forår 2024 Pulje 230
|
|||||||||||||||||||
30. apr
17:45
Skibsby-Højene IF (1)
Skibsby-Højene IF (3)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Tirsdag/Forår 2024 Pulje 230
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:00
Lundergård IU
HB/GVL
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Tirsdag/Forår 2024 Pulje 230
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:00
Skibsby-Højene IF (2)
Skibsby-Højene IF (3)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Tirsdag/Forår 2024 Pulje 230
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:00
Lundergård IU
Skibsby-Højene IF
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 67
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:15
HB/GVL
Skibsby-Højene IF (1)
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Tirsdag/Forår 2024 Pulje 230
|
|||||||||||||||||||
30. apr
18:15
Skibsby-Højene IF (3)
Lundergård IU
U6 Drenge (18) 3:3/1.stævne - Tirsdag/Forår 2024 Pulje 230
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Lundergård IU
Grindsted U. IF
Oldboys +32 / +40 - 7:7 Forår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
30. apr
19:00
Lundergård IU (S4/49)
Tornby IF (S3/24)
Oddset Pokalen 2024/25 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Hjørring FK
Team Horne Hirtshals
U13 Drenge Liga 3 (2011) 11:11 - forår 2024 Pulje 721
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Lundergård IU
Brønderslev IF
U11 Drenge A2 (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 76
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Lundergård IU (2)
Fortuna Hjørring (1)
U7 Piger (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 224
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:00
Lundergård IU (1)
Sindal IF
U7 Piger (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 224
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Bagterp IF
Try/Thorshøj B
U7 Piger (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 224
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:15
Fortuna Hjørring (2)
Lundergård IU (2)
U7 Piger (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 224
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Sindal IF
Fortuna Hjørring (1)
U7 Piger (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 224
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:30
Lundergård IU (1)
Bagterp IF
U7 Piger (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 224
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:45
Try/Thorshøj B
Fortuna Hjørring (2)
U7 Piger (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 224
|
|||||||||||||||||||
04. maj
10:45
Lundergård IU (2)
Sindal IF
U7 Piger (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 224
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Fortuna Hjørring (1)
Bagterp IF
U7 Piger (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 224
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:00
Try/Thorshøj B
Lundergård IU (1)
U7 Piger (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 224
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Sindal IF
Fortuna Hjørring (2)
U7 Piger (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 224
|
|||||||||||||||||||
04. maj
11:15
Bagterp IF
Lundergård IU (2)
U7 Piger (17) 3:3/1.stævne - Lørdag/Forår 2024 Pulje 224
|
|||||||||||||||||||
05. maj
13:00
Lundergård IU
Hjørring IF (1)
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
07. maj
18:00
Hjørring FK
SIV
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 761
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Lundergård IU
Oversidder
Herrer C (16+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
09. maj
19:00
Lundergård IU (1)
Fortuna Hjørring (1)
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
12. maj
10:00
Hjørring FK
Ingstrup Efterskoles IF (1)
U17 Drenge Liga 3 (2007) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 411
|
|||||||||||||||||||
13. maj
19:00
Lundergård IU (2)
Bagterp IF (2)
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 9
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Hjørring FK
Øster Han Herred
U13 Drenge Liga 6 (2011) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 761
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Lundergård IU
Skallerup/Vennebjerg IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
14. maj
19:00
Lundergård IU
Oversidder
Oldboys +32 / +40 - 7:7 Forår 2024 Pulje 23
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Lundergård IU
Bangsbo Freja
Herrer C (16+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
16. maj
17:00
Lundergård IU
Team Horne-Hirtshals
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 88
|
|||||||||||||||||||
20. maj
10:00
Lundergård IU
Hjørring IF
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 79
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Lundergård IU
Skagen IK
U11 Drenge C/Beg. (13) 8:8 Hverdag - Forår 2024 Pulje 88
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:00
Lundergård IU
SIF/BTI
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 Pulje 63
|
|||||||||||||||||||
23. maj
18:30
Hjørring FK
Øster Han Herred
U16 Drenge Liga 5 (2008) 11:11/9:9 - forår 2024 Pulje 481
|
|||||||||||||||||||
23. maj
19:00
Lundergård IU (1)
Brønderslev IF (2)
Kvinder C2 (15+) 7:7 - Forår 2024 Pulje 10
|
|||||||||||||||||||
24. maj
18:00
Lundergård IU
Bagterp IF
Herrer Serie 4 - Forår 2024 Pulje 49
|
|||||||||||||||||||
25. maj
10:00
Lundergård IU
Bagterp IF
U11 Drenge B (13) 8:8 - Forår 2024 Pulje 79
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Tårs/Ugilt IF
Nørresundby FB
U10 Piger B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:00
Lundergård IU
Aalborg KFUM
U10 Piger B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Aalborg KFUM
Tårs/Ugilt IF
U10 Piger B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
26. maj
10:40
Nørresundby FB
Lundergård IU
U10 Piger B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 Pulje 131
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Lundergård IU
Gug B
Oldboys +32 / +40 - 7:7 Forår 2024 Pulje 23
|